Furcsa játékvezetés ellenére győzött a KFC Homonnán

„Magyarozás“ és a kettős mérce ellenére győzelemmel kezdte a bajnoki idényt a KFC Homonnán!

A Deltának Radványi Miklós vezetőedző értékelt: „Meglepetés volt számomra, hogy a játékvezetők egyáltalán engedélyezték a játékot, hiszen az időjárási körülmények miatt nagyon rossz volt a pálya talaja. Az első játékrész ezért inkább vízilabdára emlékeztetett, mintsem focira. Mindez a hazai csapatnak kedvezett. Ebből a szempontból az első játékrészt nem is nagyon lehet szakmailag értékelni. Biztos vagyok benne, hogy ha normális körülmények között zajlik a találkozó, már az első félidőben vezetést szerzünk. A második félidőben ugyan elállt az eső, de ennek ellenére nem láthattunk jó játékot, nem volt jó mérkőzés továbbra sem. Annak nagyon örülök, hogy egy rögzített helyzet után sikerült gólt szereznünk, és ezzel megszereznünk a győzelmet. A játékvezető véleményem szerint az egész mérkőzésen kettős mércét alkalmazott: hihetetlen, hogy az utolsó 20-30 percben mindent lefújtak ellenünk, miközben Voleskýnek szinte eltörték a sípcsontját. Minősíthetetlen volt tehát a játékvezetés, beleértve a negyedik játékvezetőt is. Sajnos azonban ehhez már hozzá vagyunk szokva, mert Homonnán mindig ilyen légkör fogad minket. Most is volt kemény „magyarozás”. Egyszóval: örülünk, hogy túl vagyunk ezen a meccsen, annak meg még inkább, hogy három ponttal térhettünk haza.”

FK HUMENNÉ – KFC KOMÁROM 0-1 (0-0)